Salomon Cappadocia Ultra-Trail®

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 0 0 376 -198 00:00
CP1 İbrahimpaşa 10,8 17 352 533 -449 02:00
CP2 Uçhisar 27,8 7,7 885 141 -372 05:00
CP3 Göreme 35,8 12,7 1026 496 -500 07:00
CP4 Çavuşin 48,2 6,5 1545 339 -241 09:00
CP5 Akdağ 54,7 8,3 1884 137 -120 10:30
CP6 Suunto Ürgüp 63 13,5 2021 367 -314 12:30
CP7 Damsa 76,5 11,3 2388 488 -359 15:00
CP8 Suunto Taşkınpaşa 87,8 12,9 2876 401 -403 18:00
CP9 Suunto Karlık 100,7 9,4 3277 306 -375 20:30
CP10 Taşocağı 110,1 9,7 3583 147 -324 22:30
Finish Ürgüp 119,8 0 3730 0 0 24:00

Program

19 Ekim 2018

10:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

10:00 - 24:00 Bilgi Merkezi - Turgut Özal Kongre Merkezi

10:00 - 24:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

15:00 - 16:00 Panel ''Organizatörler ile Buluşma'' - Turgut Özal Kongre Merkezi

18:00 - 18:30 Teknik Toplantı (CUT & CMT) - Turgut Özal Kongre Merkezi

18:30 - 19:00 Teknik Toplantı (CST) - Turgut Özal Kongre Merkezi

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

20 Ekim 2018

05:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:00 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CUT & CMT) - Turgut Özal Kongre Merkezi

05:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

06:45 - 06:55 CUT - CMT Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT ve CMT Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 09:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CST) - Turgut Özal Kongre Merkezi

07:30 - 09:45 Bırakma Çantası Teslimi (CST) - Start & Finish Noktası

09:45 - 09:55 CST Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

10:00             CST Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

11:00 - 24:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 CST İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 CMT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

16:30             CST Zaman Limiti

19:30             CMT Zaman Limiti

18:00 - 18:35 CUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

21 Ekim 2018

00:00 - 07:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT Zaman Limiti

09:00 - 12:30 EXPO - Ürgüp Meydanı

07:00 - 18:00 Bilgi Merkezi - Argeus Travel & Events

09:00 - 10:00 Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu Kayıtları - Start & Finish Noktası

10:00             Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu - Ürgüp Meydanı

10:30             Ödül Töreni ve Kapanış - Ürgüp Meydanı

 

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Kapadokya Ultra-Trail®, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 119 km uzunluğunda ve 3730 m+ tırmanış içeren bir ultra patika koşusudur.

Koşu, 20 Ekim 2018 tarihinde saat 07:00'de Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 24 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Sırt No Adı Soyadı Kulüp Ülke Category    
1 Maria Miteva Nikolova Kadın 40-    
2 Francesca Canepa MONTBLANCTEAM Kadın 40+    
3 Martina Trimmel UNION St. Pölten Leichtathletik Kadın 40+    
4 Andrea Macchi EOLO Team Erkek 40-    
5 Bereznowska Patrycja Wieliszew Heron Team Kadın 40+    
6 Robert Hajnal Explore Runners Erkek 40-    
7 Kemal Kukul Erkek 50+    
8 Murat Kaya Trabzonspor/Garmin Türkiye Erkek 40+    
9 Rachid El-Morabity Grand Casablanca Erkek 40-    
10 Harry Jones Compressport / Hoka One One Erkek 40-    
11 Abdullah Kaplan Erkek 40-    
12 Adam Walacik Erkek 40-    
13 Ahmet Gökdere Erkek 50+    
14 Ahmet Say Erkek 40-    
15 Aleksander Samarin Erkek 40+    
16 Alessandro Marmorato Erkek 40-    
17 Alex Yap Erkek 40+    
18 Alexander Ivanov Erkek 40-    
19 Alexander Slepchenko Erkek 40+    
20 Alexandra Kalanova Sportstyle Kadın 40-    
21 Alexandru Visan Explore Runners Erkek 40-    
22 Alexey Popov RRUNS Erkek 40-    
23 Ali Kansu RUNNING ACADEMY Erkek 40-    
24 Alireza/abed Rezaei IRAN ULTRA Erkek 40-    
25 Alistair Turnham Longhaul Erkek 40+    
26 Aljoša Smolnikar Hoka One One Slovenia Erkek 40+    
27 Alp Aslan Aydos537 Erkek 40+    
28 Alpaslan Bodur Aydos537 Erkek 40-    
29 Alpay Dede Aydos537 Erkek 40+    
30 Alper Dalkılıç COLUMBIA MONTRAIL Erkek 40+    
31 Amandeep Singh Erkek 40-    
32 Andım Oben Balce Erkek 40+    
33 Andrey Muratov Bodymaster Erkek 40-    
34 Andrii Usenko RUN BASE KYIV Erkek 40-    
35 Aneta Ściuba Stay Insane Kadın 40-    
36 Arnold Luc LCA Bern Erkek 40-    
37 Aure Loic 1ER RCA Erkek 40-    
38 Aurelien Sorriaux Erkek 40-    
39 Bakhyt Kabylbekov Erkek 40-    
40 Barış Özdemir Erkek 40+    
41 Bekir Çakaroğlu İZELTAŞ Erkek 40-    
42 Besnus Emmanuel Erkek 40+    
43 Biasino Fabrice Erkek 40+    
44 Bilge Kurt DYNAFIT/KARSPOR Erkek 40-    
45 Brian Markussen TIF Erkek 40+    
46 Bruno Carvalho Erkek 40-    
47 Burak Kılıç Erkek 40-    
48 Burak Yılmaz Erkek 40+    
49 Bünyan Aşık Erkek 50+    
50 Caner Odabaşoğlu YDK - adidas Runners istanbul Erkek 40+    
51 Carlo Paul Erkek 40+    
52 Carlos Llano Fernandez Erkek 40-    
53 Carmine Lamberti [email protected] Erkek 40-    
54 Cecilia Flori Kadın 40-    
55 Celeste Boeri S.S TREMALZO Erkek 50+    
56 Cengiz Akyüz YARIMADA KOŞU GRUBU Erkek 40+    
57 Cengiz Turgut Erkek 40+    
58 Cevdet Alyılmaz Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 50+    
59 Charton Dominique Erkek 50+    
60 Christian Grevelund Erkek 40+    
61 Christian Samuelsson Erkek 40+    
62 Christophe Pary Erkek 50+    
63 Cihan Karakır voltron Erkek 40-    
64 Curmer Gregoire Nicolas Compressorpt France / Ravanel & Co Erkek 40-    
65 Çağrı Ünal ANKARUNNING Erkek 40-    
66 Çetin Altınkum NEW EMNİYET SPOR Erkek 40+    
67 Danguole Bickuniene Trail running factory Kadın 40+    
68 David Ohara Erkek 50+    
69 David Tabbernor Erkek 40-    
70 Delebarre Vincent SALOMON Erkek 50+    
71 Denis Litoshik Erkek 40-    
72 Devrim Güleçoğlu DevRun Erkek 50+    
73 Dmytro Kravchenko DneprRun Erkek 40-    
74 Donatas Kojala Peter Camenzind Erkek 40-    
75 Duncan Redpath Erkek 50+    
76 Edin Huric ARK Rekreativci Tuzla Erkek 40+    
77 Edvardas Moseika Erkek 40-    
78 Edyta Rychcik0zygadło Kadın 50+    
79 Ekaterina Nekrasova Veya Kadın 40-    
80 Elshan Guliyev Azerbaijan National Paralympic Committee Erkek 40+    
81 Emine Sarısoy Dimitriadis Liki Kehayioglou Running Team Kadın 40+    
82 Emrah Özcan İMAK Erkek 40-    
83 Emre Albayrak Erkek 40-    
84 Emre Yıldırım Team Yıldırım Erkek 40-    
85 Eren Mumcu Zyna Team Erkek 40-    
86 Evgeniy Kachaev Erkek 40-    
87 Faisal Y Al Dossary TRP Erkek 40-    
88 Farshad Farrokhzadeh Erkek 40-    
89 Fatih Gürbüz Erkek 40+    
90 Fatih Kurt BUCA PEDAL GSK Erkek 40-    
91 Fatih Saatci Erkek 40-    
92 Ferit Malkara Erkek 40-    
94 Fikret Shatri KTRA Erkek 40+    
95 Filip Morawski MarcinSwiercTeam Erkek 40+    
96 Filipe Thomaz Mallet Erkek 40+    
97 Flavius Pilca Explore Runners Erkek 40-    
98 Gemma Game Kadın 40-    
99 Georgios Simoglou Sportstraining Karagiannis / Spiroulina Nigritas Erkek 40-    
100 German Makar Erkek 40-    
101 Gif Jittiwutikarn Cool cats Kadın 40+    
102 Giuseppe Lambiase [email protected] Erkek 40+    
103 Giusseppe Didonna Erkek 40-    
104 Grzegorz Sikora McBiegacze Erkek 40+    
105 Guan Kheng Kho Erkek 40-    
106 Guntars Logins No Bullshit. No Drama. No Excuses. Erkek 40-    
107 Gürsel Demircan Erkek 50+    
108 Hakan Acar Erkek 40+    
109 Hakan Tilgel AOSK Erkek 40+    
110 Halil Fırat ADANA ATLATİZİM SPOR KULUBU Erkek 40-    
112 Hans Hansen Erkek 40-    
113 Harun Alışır Aydos 537 Erkek 40+    
114 Heid Jens Erkek 40+    
115 Hélder Lemos OCS ProAventuras Erkek 40-    
116 Hiroshi Ando Never Stop Running Erkek 40-    
117 Hugo Manso Erkek 40+    
118 Hüseyin Bayır BotanikRun Koşu Grubu Erkek 40+    
119 Hüseyin Polat Ege Maraton Spor Kulübü Erkek 50+    
120 Ievgen Gerasimenko Erkek 40-    
121 Ilya Nikitin Erkek 40-    
122 Ioannis Ntikiadis KASSIOS DIAS Erkek 40+    
123 Ismail Almetwally Erkek 40-    
124 İbrahim Eravcı AOSK Erkek 40+    
125 İlyas Çokan Ankara Koşuyor Erkek 40-    
126 İsmail Bektaş Team Trail Paris Erkek 40-    
127 İsmail Eren TeamBlue Erkek 40+    
128 Jacob Zocherman Cavemen Crew Erkek 40-    
129 Jakub Siek Erkek 40-    
130 James O'shea Team 151 Erkek 40-    
131 Jan Gajda Erkek 40-    
132 Janusz Skowroński Erkek 40+    
133 Jaromir Krzyszczak Banda Grudnia Erkek 40-    
134 Ji Wu Erkek 40+    
135 Joao Novaes INSANITY Erkek 40-    
136 João Neto Erkek 40+    
137 João Valente GO!RUNNERS Erkek 40+    
138 Joerg Fuchslueger BIConcepts Runners Erkek 50+    
139 Johann Padioleau Erkek 40+    
140 John Duggan Erkek 40+    
141 John Fredy Huertas Jimenez Erkek 40-    
142 Jorge E Moreno Tovar TAMAHOLIPA Erkek 50+    
143 Juan Velázquez Mejico Erkek 50+    
144 Julian Ayres Trismart Erkek 40-    
145 Kamila Awizen Kadın 40-    
146 Katarzyna Winiarska PKB/Hercog Running Team Kadın 40-    
147 Kaya Çorak Erkek 40-    
148 Kenan Kıbıcı Caddebostan masterleri Erkek 50+    
149 Kerem Sadi Ekiz Erkek 40-    
150 Khaled Alzaabi Kuwait Erkek 40-    
151 Konstantin Atanasov Erkek 40-    
152 Konstantin Ganev Marathon Plovdiv Erkek 40-    
153 Kostya Penkov Clapham Chasers Erkek 40+    
154 Kristian Vestergaard Jensen Erkek 40+    
155 Krzysztof Kozioł MLB Support Team Erkek 40-    
156 Kucsera Marton MAFC Erkek 40+    
157 Le Saux Yann Gravity running Experience - Trail runner Foundation Erkek 40+    
158 Lee Hayes Erkek 40-    
159 Lee Shannon Erkek 40-    
160 Leszek PŁawecki PSZCZYNA BIEGA Erkek 40+    
161 Leszek Siennicki Erkek 40+    
162 Liess Makhlouf Algerian Trail Team Erkek 40-    
163 Luca Paganin Erkek 40-    
164 Luca Thomain Erkek 40-    
165 Lucinda Sousa PROZIS XTRAIL/BERG OUTDOOR Kadın 40+    
166 Lue Tornbo Baastrup Kadın 40-    
167 Luigi Siani Team anima trail Erkek 40+    
168 Maciej Kaysiewicz Natural Born Runners Team Erkek 40+    
169 Magdalena Piekarowicz Kadın 50+    
170 Makoto Miwa Erkek 40+    
171 Maksym Kulahin Erkek 40-    
172 Manuel Prado Gonzalez TEAMLOGITRAIL Erkek 40+    
173 Marc Frantzen Erkek 40+    
174 Marco Boscain UNITED TRAIL&RUNNING Erkek 40+    
175 Marcus Scotney Team Montane/Scott Running Erkek 40+    
176 Marek Jurkiewicz Erkek 40+    
177 Marián Priadka Slovak Ultra Trail/Trail Runners Trnava Erkek 40-    
178 Markus Kirschner Union St. Pölten Erkek 40-    
179 Martin Perrier M&M's Erkek 40-    
180 Masatake Yamamoto Erkek 50+    
181 Mateusz Mackowski Erkek 40+    
182 Maura Tasin Kadın 40-    
183 Maxim Knyazev Erkek 40-    
184 Maxim Polyakov Akadem Erkek 40-    
185 Mecit Çelebi Bireysel Erkek 50+    
186 Mehmet Bürge Bilgin Aydos537 Erkek 40+    
187 Mehr Sadafi SALOMON IRAN - IRAN ULTRA TRAIL Erkek 40-    
188 Melih Rüçhan Şensoy Ankarunning Erkek 40+    
189 Meng Shiing Tai Erkek 40+    
190 Mert Derman Erkek 40+    
191 Metin Özvarna aydos537 Erkek 50+    
192 Michal Kmeť SLOVAK ULTRA TRAIL Erkek 40-    
193 Michele Petrone ANIMATRAIL Erkek 40+    
194 Miha Markovic Never give up Erkek 40+    
195 Mihai Nenciu Erkek 40-    
196 Mikhail Kozyr Runners Erkek 40-    
197 Mikkel Kjær TIF Erkek 40+    
198 Miluše Gombalová TianDeFM Kadın 40+    
199 Mitsuji Konoshita APF Erkek 50+    
200 Monika Matusiak Kadın 40+    
201 Mubarak Alkhulaifi Erkek 40-    
202 Murat Akkaya Twilight Team Erkek 40-    
203 Murat Baygeldi Erkek 50+    
204 Murat Tanınmış IZELTAS Erkek 40-    
205 Mustafa Üçbilek Erkek 40+    
206 Negar Sammaknejad SALOMON IRAN- IRAN ULTRA TRAIL Kadın 40+    
207 Nicholai Tandrup Erkek 40+    
208 Nick Smart TEAM SMART Erkek 40-    
209 Nihat Çınar Marathonist Erkek 40+    
210 Noblet Sebastien Portet Athletic Club Erkek 40+    
211 Nottebohm Christian Erkek 40+    
212 Noureddine Hamamid ASBAC Erkek 50+    
213 Nuno Santos Fulham Running Club Erkek 40+    
214 Nyikolaj Roskovics Erkek 40+    
215 Ofir Vardi Erkek 40+    
216 Oğuz Alp Bekircan Twilight Team Erkek 40-    
217 Oktay Şen Samsun Koşu Kulübü Erkek 40-    
218 Oktay Yıldız Ankara Koşuyor Erkek 40-    
219 Oleg Puzanov SAPIK TEAM Erkek 40-    
220 Oleg Zaripov Gazpromneft Erkek 40+    
221 Oliver Murmann Trail Starters Erkek 40-    
222 Onur Günduru Voltron Erkek 40-    
223 Oral Akköse mountainhostel.org Erkek 40-    
224 Osman Demirhan Twilight Team Erkek 40-    
225 Oswald Uwe Sparsam team rechberghausen Erkek 50+    
226 Özkan Uzulgan TUS 04 Hördt Erkek 40+    
227 Paolo Depaoli Erkek 40+    
228 Patinya Nathong Siamsky Erkek 40-    
229 Pavel Chernov Erkek 40-    
230 Pavel Konov Erkek 40-    
231 Paweł Kuźniar Fun2Run Erkek 40-    
232 Paweł Obradović Brembo Erkek 40+    
233 Payam Dibadge SALAMON IRAN - PAZAN - IRAN ULTRA TRAIL Erkek 40-    
234 Persson Hans Erkek 50+    
235 Peter Gøtze Varegg Erkek 40-    
236 Petrov Eduard Erkek 40+    
237 Pillonel Etienne Erkek 40+    
238 Piotr Piekarowicz Erkek 50+    
239 Piotr Rogórz Erkek 40+    
240 Piotr Żubiński Erkek 40+    
241 Przemysław Wojciechowski ChampionMan Team Erkek 40-    
242 Rachel Gorajala Kadın 40+    
243 Radana Stanar SRK ALBA Kadın 50+    
244 Rafet Özcan ErzuRUN Erkek 40-    
245 Raphael Renault Erkek 40-    
246 René Mráz Erkek 40+    
247 Rikki Roath Kadın 40-    
248 Rob Masson Erkek 40+    
249 Robert Gierula UBS Krakow Running Team Erkek 50+    
250 Roberto Vitti Team Anima Trail Erkek 40-    
251 Ronnel Valero Philippine Association of Ultrarunners Erkek 40-    
252 Roxane Ardiet CEVENNES TRAIL CLUB Kadın 40+    
253 Rugina Cosmin Erkek 40-    
254 Ruslan Akhmetzianov GAZPROMNEFT Erkek 40-    
255 Sadık Taşkın Erkek 40-    
256 Salvador Zúñiga Lonely Rangers Erkek 40+    
257 Samet Konu Erkek 40-    
258 Savaş Yürekli Twilight Team Erkek 40+    
259 Schulz Richard Kalorien Challenge Erkek 40-    
260 Sebastian Jones Clapham Chasers Erkek 40-    
261 Selçuk Akbaba MBT Runners Erkek 40-    
262 Sercan Çelik ZYNA TEAM Erkek 40-    
263 Serdal Televi Bireysel Erkek 40-    
264 Serdar Laçalar Twilight Erkek 40-    
265 Serdar Özer Voltron Erkek 40-    
266 Sergei Donets Hoka One One Rus Erkek 40-    
267 Sergii Khrapko Erkek 40-    
268 Sergio Punzi team anima trail Erkek 50+    
269 Serhat Kırali BJK Erkek 40-    
270 Serhii Dymenko Erkek 40-    
271 Seri Mohamed Reda ASBAC Erkek 40+    
272 Serkan Yıldız Akut Atletizim Takımı Erkek 40+    
273 Sertaç Eker ÇANAKKALE TRUVAARITMA Erkek 40-    
275 Simone Capoferri Erkek 40+    
276 Sjaak Kuin Erkek 40+    
277 Slawomir Michalak inzynier.eu nosi trailowe botki Erkek 50+    
278 Sónia Tubal TBSS team Kadın 40+    
279 Srivathsal Venkataramu Erkek 40-    
280 Stanislav Dazhin Erkek 40-    
281 Stefan Tudor Erkek 40-    
282 Stefano Carloni Atletica Alto Garda Erkek 40+    
283 Stephan Vogel Erkek 50+    
284 Stephen Graves Erkek 40-    
285 Syafiq Hazmy Zulhaimi Denai Runners Erkek 40-    
286 Szilard Veres Erkek 40+    
287 Şevket Özlü Erkek 40+    
288 Tamer Ersöz BANDIRMA RÜZGARLA KOŞANLAR GRUBU Erkek 50+    
289 Tamer Kılıç Bireysel Erkek 40+    
290 Thibaut Lecuru TEAM PROSPORT CHERBOURG Erkek 40-    
291 Thomas Combisen Philippine Association of Ultrarunners Erkek 40+    
292 Tolga Baloğlu Erkek 40+    
293 Tolga Güler QNB FINANSBANK Erkek 40+    
294 Tom Rushton Erkek 40-    
295 Tony Wilkins Erkek 50+    
296 Tudor George Erkek 40+    
297 Tue Seifert Boeskov TIF Erkek 40+    
298 Turgut Baş Aydos537 Erkek 40+    
299 Ufuk Sevinçer Erkek 40+    
300 Uğur Vahtettin Aydın EKG Erkek 40-    
301 Ümit Yılmaz İDADİK Erkek 50+    
302 Ümit Emre Erdoğan Ankara koşuyor & Ankyra Erkek 40-    
303 Vadim Kulubekov Avista Erkek 40-    
304 Valentyn Skubak Erkek 40+    
305 Vesel Muja Erkek 40-    
306 Veselin Deliivanov Kozel Erkek 40-    
307 Victor Kotai Erkek 40-    
308 Vitale Giovanni [email protected] Erkek 40+    
309 Wasmes Isabelle TRAKKS Kadın 40+    
310 Will Mcmillan Team McIho Erkek 40-    
311 Yaşar Gök Ege Maraton Spor Kulübü Erkek 50+    
312 Yılmaz Keskin Keskince Erkek 50+    
313 Yordan Stoilov The Breakfast Club Erkek 40-    
314 Yosuke Uno Erkek 40-    
315 Yu Hidema Erkek 40+    
316 Yunus Gürbüz Konya Masterler Atletizm Erkek 50+    
317 Yusuke Yamashita Erkek 40+    
318 Yuta Matsuyama Erkek 40-    
319 Zoran Kurdija Mogu dugo Erkek 50+